ВИТОКИ ОСОБИСТІСНОГО ЗРОСТАННЯ ЛЮДИНИ

Понеділок, 12 червня 2017 23:19 Автор 
Переглянуто 281 разів

4 коментарі

 • Коментувати Булах Ірина Сергіївна Четвер, 15 червня 2017 17:52 Автор Булах Ірина Сергіївна

  1. Відповідаючи на перше питання, я би зробила переформулювання питання. Навпаки, різні релігійні напрями, які виникали у давнину, несли у собі такі канони й цінності, з яких згодом філософи, етики та психологи дійсно структурували різні психологічні наукові підходи та їх вихідні положення.
  2. Вважаю, що природне, буттєве. Природа первинна, вона творець всього – Всесвіту, рослинного й тваринного світу і найвищого творіння – людини.

 • Коментувати Бігун Неля Іванівна Четвер, 15 червня 2017 13:52 Автор Бігун Неля Іванівна

  І.С. Булах звертається до важливого питання наукового пошуку та соціальної полеміки, яке цікавило людство з найдавніших часів. Імпонує логіка викладу матеріалу та позиція автора, презентована у статті.

 • Коментувати Співак Любов Миколаївна Середа, 14 червня 2017 22:30 Автор Співак Любов Миколаївна

  Наукову роботу Булах Ірини Сергіївни присвячено вирішенню надзвичайно важливої проблеми сучасної психологічної науки - визначенню глибинної сутності феномена "особистісне зростання" у співвідношенні із сутністю феномена "особистісний розвиток" людини. Логічно переконливо встановлюючи схожість і відмінність у сутності цих понять, учена апелювала до витоків наукових ідей про них, які містяться в східних і західних ученнях. Висловлюю щиру вдячність своєму науковому вчителеві, вельмишановній Ірині Сергіївні за неоціненний урок наукової майстерності, за можливість ознайомитися з новітнім поглядом на психологічну сутність ключових понять гуманістичної психології!

 • Коментувати Волошина Валентина Віталіївна Середа, 14 червня 2017 16:09 Автор Волошина Валентина Віталіївна

  Дякуємо автору за глибокий аналіз джерел особистісного становлення людини. Нетрадиційним є погляд вченої, зокрема, порівняння сутності психологічних напрямків із змістом релігійних течій. Презентований у статті матеріал породжує запитання: чи не приховані у змісті психологічних напрямків канони релігійних течій? Якщо так, то що первинне: буттєве (закони всесвіту), релігійне чи психічне, адже і релігію, і всесвіт творить людина?

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.