ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ФЕНОМЕНА ВІРНОСТІ ОСОБИСТОСТІ

Понеділок, 12 червня 2017 23:25 Автор 
Переглянуто 243 разів

4 коментарі

 • Коментувати Бігун Неля Іванівна П'ятниця, 16 червня 2017 14:05 Автор Бігун Неля Іванівна

  Не помилюся, якщо скажу, що тема психології вірності не втратить своєї актуальності ніколи. Вона глибока, широка, багатогранна. Успіху автору у подальших наукових пошуках.

 • Коментувати Elena Marchenko Четвер, 15 червня 2017 15:45 Автор Elena Marchenko

  Ваша тема очень интересна в контексте семейного консультирования. Ведь человек ориентируется на собственные конструкты, а не лингвистические определения.

 • Коментувати Elena Marchenko Четвер, 15 червня 2017 15:19 Автор Elena Marchenko

  Снимаю шляпу перед смелостью коллеги взяться за изучение такого понятия. Интересным видится вопрос о том, как рассматривать верность: относительно отдельных ситуаций или относительно определенных временных периодов. Ведь окончание -ость указывает на устойчивые характеристики объекта или субъектность (например, тревожность, рефлексивность и т.д.)

 • Коментувати Кашпур Юрій Михайлович Четвер, 15 червня 2017 14:56 Автор Кашпур Юрій Михайлович

  в цій статті ми робимо лише перші спроби розкрити психологічну стуність вірності. Під час вивчення цієї проблеми виявили, що вона є доволі широкою. Вірність має здатність склеюватся з іншими утовреннями і почасту давати дуже непердбачувані конструкти. На сьогодні маємо вже багато ідей для кандидатських диссертацій та магістерських. Звертайтеся, будемо раді. !

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.