ПЕРЦЕПТИВНО-АНАЛІТИЧНИЙ АСПЕКТ КУЛЬТУРИ ПРОФЕСІЙНОГО СПІЛКУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Вівторок, 13 червня 2017 22:09 Автор 
Переглянуто 211 разів

2 коментарі

  • Коментувати Улунова Ганна Євгенівна Неділя, 25 червня 2017 21:29 Автор Улунова Ганна Євгенівна

    Дякую за запитання! Досвід роботи з державними службовцями підказує нам, що культура професійного спілкування державних службовців дійсно має гендерні відмінності, які більше стосуються психологічної готовності, ніж психологічної підготовленості державних службовців до професійного спілкування. Водночас, враховуючи кількісні показники державних службовців чоловіків та жінок у виборці, з якою проводився констатувальний експеримент, гендерний аналіз його результатів видається нам некоректним.

  • Коментувати Гальцова Світлана Василівна П'ятниця, 23 червня 2017 23:54 Автор Гальцова Світлана Василівна

    Автор статті під час дослідження культури професійного спілкування державних службовців наголошує на необхідності розуміння станів людини на основі її міміки. Важливо, що автор акцентує увагу на прямопротилежній динаміці показників точності інтерпретації поз і жестів та інтерпретації міміки.
    Чи планує автор досліджувати психологічну підготовленість як структурний компонент перцептивно-аналітичного аспекту культури професійного спілкування окремо державних службовців-жінок та державних службовців-чоловіків?

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.