ПСИХОТЕХНОЛОГІЯ ПОДОЛАННЯ НЕГАТИВНИХ ЕФЕКТІВ У ПРОЦЕСІ КОНСУЛЬТУВАННЯ

П'ятниця, 15 травня 2015 00:42 Автор  Булах Ірина Сергіївна
Переглянуто 4823 разів

6 коментарі

 • Коментувати Ірина Сергіївна Булах Середа, 27 травня 2015 21:44 Автор Ірина Сергіївна Булах

  Шановним читачам статті дуже вдячна за коментарі. Вважаю, що ця проблема ще у стані розробки, а тому буду її вивчати ще глибше і презентую результати у подальших публікаціях.

 • Коментувати Любов Співак П'ятниця, 22 травня 2015 12:20 Автор Любов Співак

  В умовах сьогодення безперечною є теоретична і практична цінність дослідження доктора психологічних наук, професора Ірини Сергіївни Булах, що стосується такого актуального та соціально значущого аспекту психологічного консультування, як негативні ефекти у процесі консультування і психотехнології їх подолання. Результати дослідження вченої є важливими для психологічної науки і практики, а також для викладачів психології, майбутніх і практикуючих психологів. Вдячна авторові за здобуті знання з цього актуального аспекту психологічного консультування!

 • Коментувати Liubov Lokhvytska Вівторок, 19 травня 2015 21:27 Автор Liubov Lokhvytska

  Ознайомлення зі змістом статті викликало роздуми про те, що консультування з питать життєвих криз особистості необхідно виділити як окремий курс професійної підготовки психологів. Це надзвичайно глобальна проблема, яка піднята автором для вивчення. Дякую професору Ірині Сергіївні Булах за глибоке висвітлення теми.

 • Коментувати Валентина Вівторок, 19 травня 2015 15:11 Автор Валентина

  Дякую автору за хороший матеріал. Подано доступно й водночас, різнобічно. Корисна для практичної діяльності інформація стосовно подолання особистістю життєвих криз і роботи з нею. Бажаю успіху у подальших наукових розвідках/

 • Коментувати Неля Бігун Понеділок, 18 травня 2015 18:36 Автор Неля Бігун

  Матеріал презентований у статті корисний, як для психологів-початківців так і для консультантів з досвідом. Дякую.

 • Коментувати Віра Ульянівна Кузьменко Субота, 16 травня 2015 11:06 Автор Віра Ульянівна Кузьменко

  Вдячна автору за те, що увага зосереджена на такому проблемному і вкрай актуальному аспекті консультативної роботи. У наш час це надзвичайно важливо- знати які саме негативні ефекти можуть виникати у ході консультативної роботи, які причини їх виникнення та основні способи подолання. Ця технологія буде корисна мені як практикуючому консультанту і викладачу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.